Arda Kural kırılma noktasını anlattı

23 Şubat 2022 Çarşamba

Uzun süredir psikolojik sorunlarıyla mücadele eden Arda Kural, kırılma noktasını anlattı. Rol arkadaşı Sarp Levendoğlu’nun kendisine baskı kurmaya çalıştığını söyledi.

Emret Komutanım dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan ve uzun süredir psikolojik sorunlarıyla mücadele eden Arda Kural, sağlığına kavuşmasının ardından TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Arda Kural, bu süreçte yaşadıklarını, kırılma noktasını anlattı.

“O DÖNEM NAMAZ KILMAYA BAŞLADIM”

Emret Komutanım dizisinin çekimlerinde yaşadığı zorluklardan bahseden Kural, canlı yayında şunları söyledi:

“Çok iyiyim. İçimdeki ve kafamdaki bütün düşünceleri çözdüm. Benim durumum düşünseldi. Hayatta bir şekilde düşmanlar oluyor, ben de böyle şeyleri sevmem. Piyasaya küstüm bu da 10 yıl sürdü. Büyük sıkıntılar yaşadım ama hayranlarım benden vazgeçmedi. Her şeye bir anda yoğunlaşmaya çalışınca kafam çok karıştı. Emret Komutanım setinde rol arkadaşlarım beni bilerek dışladı. Bir çekememezlik oldu herhalde. Beni ezip dışlamaya çalıştılar. O dönem namaz kılmaya başladım. Herkes benim için ‘bu havalı ama aynı zamanda dine yöneldi’ diyorlardı. Düşmanlar bunu çok kullandı.

“KIRILMA NOKTAM…”

Sarp Levendoğlu ile sette bir türlü yıldızımız barışmadı. Sarp bana göre biraz aykırı bir tip. Çok rahat davranan biri. Kişisel sınırları ihlal etmemek gerekiyor. Bana karşı sınırlarımı ihlal edecek şekilde konuşmaya başladı. Beni ezmeye çalışıyormuş gibiydi. Üzerimde baskı kurmaya çalıştı. Ben de keskin çizgiler koyunca o da yapımcının yeğeniydi. Beni bilerek yalnız bıraktılar. Psikolojik olarak kırılma noktam orasıydı. Yalnız bırakılınca insan üzülüyor. Sette rol çalmaya başladılar. Öfke bozukluğu yaşayınca psikoloz tanısı ile 20 gün hastanede tedavi gördüm. Özgüvenim zedelendi. Zor günlerin ardından senaryo yazmaya başladım. TikTok’ta 1,5 milyon izlendi. Keyfim yerinde. Savaşı kazandım.”

Arda Kural ekranlara geri döndü: İkisi arasında kalınca bocaladım

 

 

Benzer Haberler