Apple ücretsiz AirPods vereceğini açıkladı

12 Temmuz 2020 Pazar

Apple ücretsiz AirPods vereceğini açıkladı

Apple, okula dönüş kapsamında başlattığı indirimlere bugün Türkiye’de de başladığını açıkladı. Apple Türkiye, iPad veya Mac modellerininden birini alana ücretsiz AirPods vereceğini açıkladı. Peki, bu kampanyanın detayları neler?

Apple’ın açıklamasında göre; Apple Store’dan iPad Pro, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, iMac veya iMac Pro modellerini satın alan tüm öğrencilere AirPods ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca ücret ödeyerek AirPods’un bir üst modeli olan AirPods Pro modelini de alabileceksiniz.

 AirPods

iPad Pro, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, iMac veya iMac Pro alanlar; AirPods ve Şarj Kutusu‘na ücretsiz olarak sahip olacak. 350 TL daha fazla ödeme yaparak AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu veya 799 TL ödeyerek AirPodsPro‘ya sahip olabileceksiniz.

Eğer öğrenciyseniz ve yakın zamanda iPad veya Mac almayı düşünüyorsanız bu kampanyayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Eğer kablosuz kulaklık ihtiyacınız varsa, buradan Apple’ın öğrenci sayfasından bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için öğrenci olmanız gerektiğini belirtelim.

Apple’ın zaman zaman bu tip kampanyalar ile eğitimi desteklemesi oldukça sevindirici bir haber. Ancak keşke fiyatlar bu kadar yüksek olmasa da her öğrenci iPad satın alıp projelerini oradan gerçekleştirebilse.

Twitter videoları nasıl indirilir? PC, Android ve iOS için yöntemler

Benzer Haberler