Antalya’da bir kadın çırılçıplak yolda yürüdü! Valilikten açıklama

Yayın tarihi: 1 Haziran 2022 Çarşamba 12:00 pm - Güncelleme: 1 Haziran 2022 Çarşamba 12:02 pm

Antalya Manavgat’ta kimliği belli olmayan bir kadın, çıplak bir şekilde sokaklarda dolaştı. Etraftan geçenler yaşananları anbean kameraya kaydetti. Antalya Valiliği kadının yüzde 70 zihinsel engelli olduğu ve hastaneye yatırıldığı belirtildi.

 

İstanbul Bebek sahilinde iki şahsın açık alanda cinsel ilişkiye girmesine ve bir kişinin ise çıplak şekilde bankta uzanmasına dair görüntülerin ardından Antalya’da da bir kadın sokakta çıplak şekilde yürürken görüntülendi.

Bebek sahilinde cinsel ilişkiye girenlerden 1’i tutuklandı

Valilikten yapılan açıklamada, bazı basın yayın organlarında yer alan “Manavgat’ta çıplak kadın” başlıklı haberler üzerine açıklama yapılma gereği duyulduğu belirtildi.

Manavgat Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Bahçelievler Camii yanında bir kadının kıyafetlerini çıkardığı yönünde 28 Mayıs’ta ihbar gelmesi üzerine, Şelale Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekiplerin söz konusu adrese gittikleri kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“YÜZDE 70 ZİHİNSEL ENGELLİ”

“Burada bulunan 2003 doğumlu M.G. ve öz ablasının oğlu 2018 doğumlu M.D. polis merkezine götürülmüştür. M.G. isimli şahsın yüzde 70 zihinsel engelli raporunun olduğu anlaşılmış, olay ile ilgili olarak Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile tahkikata başlanılmış ve işlemleri akabinde şahıs hastaneye yatırılmıştır.”

İlçede çıplak halde dolaşan kadının cep telefonuyla kaydedilmiş görüntülerinin sosyal medyada yayılması tepkilere neden olmuştu.

 

Bebek sahilinde çıplak uzanan kişi gözaltına alındı: Akli dengesi yerinde değil