Anonymous, Trump’ın çocuk istismarından yargılandığı resmi evrakları sızdırdı

31 Mayıs 2020 Pazar

Anonymous hacker grubu, ABD Başkanı Donald Trump ve Jeffrey Epstein’ın beraber 13 yaşındaki bir çocuğun istismarından yargılandığı davaya ilişkin resmi evrakları paylaştı. Anonymous, Trump’ın seks işçiliği için çocuk kaçakçılığı olaylarına karıştığını ve Epstein ile aralarındaki bağlantıları gösteren belgeler yayınladı.

Dünyaca tanınmış hacker grubu Anonymous, bugün George Floyd‘un ölümünden sonra başlayan protestolarda halkın yanında yer alacağını açıklamış ve Floyd’un ölümüne ilişkin yeni görüntüleri sızdırmıştı. Bu açıklamadan sonra bugün Trump ve Epstein’ın beraber 13 yaşındaki bir çocuğun bekaretine karşılık iddiaya girdiği ve çocuk istismarından yargılandığı davaya ilişkin resmi evrakları sızdırdı.

Hacker grubu ABD’ye savaş açtı! Siteler çökmeye başladı

Amerikalı bankacı ve iş insanı Jeffrey Epstein, Florida ve New York’ta küçük çocukları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019’da tutuklandı ve cezaevine gönderildi. 10 Ağustos 2019’da kaldığı tek kişilik hücrede kendisini asarak şüpheli bir şekilde 66 yaşında yaşamına son vermişti.

Söz konusu evraklarda Trump’ın ve Epstein’ın çocuk istismarından suçlandığına ilişkin ifadeler geçiyor.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

LADY DİANA, KRALİYET AİLESİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ İDDİASI

Öte yandan, Anonymous, Lady Diana’nın ölümü hakkında da açıklamalar yaptı. Anonymous, Galler Prensi Charles’ın eski eşi Lady Diana’nın İngiliz kraliyet ailesi tarafından öldürüldüğünü ve bunun bir kaza olmadığını iddia etti.