Anadolujet yolcularını yurt dışına 1 dolara uçuracak! İşte o ülkeler…

24 Şubat 2020 Pazartesi

Anadolujet yolcularını yurt dışına 1 dolara uçuracak! İşte o ülkeler…

Türk havacılık şirketi AnadoluJet, 29 Mart – 24 Ekim 2020 tarihleri arasındaki yurt dışı uçuşları için bilet fiyatlarını, vergiler hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkaracak. Birçok ülkeyi kapsayacak olan ucuz biletlerde iptal, iade ve değişiklik olmayacağı açıklandı.

AnadoluJet, 29 Mart 2020 itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından başlayacağı yeni yurt dışı uçuşlarında yolcularını 1 dolara (6,15 TL) uçuracak.


Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 1 Mart 2020 tarihine kadar tüm satış kanalları üzerinden satın alacakları biletler ile 29 Mart – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında vergiler hariç 1 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

 

 

İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK OLMAYACAK

Kampanyanın geçerli olduğu yurt dışı uçuşları ve yolcu tipleri aşağıda belirtilirken, satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılamamakta. Türkiye, Bağdat, Erbil ve Tel Aviv çıkışlı uçuşlar, 1 dolardan; Bakü, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Paris, Milano, Moskova, Roma ve Tiflis çıkışlı uçuşlar 1 eurodan; Londra çıkışlı uçuşlar 1 sterlinden; Bahreyn çıkışlı uçuşlar 1 BHD’den; Kuveyt çıkışlı uçuşlar 1 KWD’den; Dubai çıkışlı uçuşlar 9 AED’den; Dammam ve Riyad çıkışlı uçuşlar 9 SAR’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Kopenhag, Stokholm, Cidde, Medine, Tahran ve Ercan seferleri kampanyaya dahil olmadığı belirtildi. Bebek ve Jetgenç yolcu tipinin kampanya kapsamı dışında olduğu duyuruldu.

İŞTE O ÜLKELER…

Almanya

Avusturya

Azerbaycan

Birleşik Arap Emirlikleri

Bahreyn

Belçika

Danimarka

Fransa

Gürcistan

Hollanda

Irak

İngiltere

İspanya

İsrail

İsveç

İtalya

Kuveyt

Rusya

Suudi Arabistan

 

Benzer Haberler