Ameliyat olan Hasan Can Kaya son durumunu açıkladı

Yayın tarihi: 21 Nisan 2024 Pazar 12:33 pm - Güncelleme: 21 Nisan 2024 Pazar 12:33 pm

Haber: Ceren Ural

Komedyen Hasan Can Kaya hayranlarını korkuttu. Omzunda kırık olduğu tespit edilen Hasan Can Kaya’nın acil olarak ameliyata alındığı öğrenilmişti. Kaya sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

“Konuşanlar” programıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan komedyen Hasan Can Kaya, dün sabah evinin bahçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken omzunun üzerine düştü. Artan ağrıları üzerine hastaneye giden ünlü komedyenin omzunda kırıklar olduğu tespit edildi. Bunun üzerine Hasan Can Kaya beş saat süren acil bir ameliyata alındı. Komedyenin ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Komedyen Hasan Can Kaya acil ameliyata alındı

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Hasan Can Kaya sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kaya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ‘Dün sabah dengesiz bir düşme sonucu omuzumda kırıklar oluştu. Başarılı bir operasyon geçirdim. Şu an gayet iyiyim. Arayan soran herkese çok teşekkür ederim.’ ifadelerini kullandı.

Hasan Can Kaya açıklamasında şunları söyledi:

Dün sabah dengesiz bir düşme sonucu omuzumda kırıklar oluştu. Başarılı bir operasyon geçirdim. Şu an gayet iyiyim. Arayan soran herkese çok teşekkür ederim.

Konuşanlar bölümlerinde stoklu ilerlediğimiz için yayınında herhangi bir aksama olmayacak. Sadece nisan ve mayıs aylarındaki Stand Up Party Dünya Turnesini ertelemek durumunda kaldım.

Özetle iyiyiz, işimizin başındayız gösterdiğiniz büyük ilgiye ve sevgiye çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum

Kaynak: HABER MERKEZİ