Altay Bayındır’dan Fenerbahçelileri üzecek haber

17 Nisan 2021 Cumartesi

Altay Bayındır’dan Fenerbahçelileri üzecek haber

Fenerbahçe Kulübü, kaleci Altay Bayındır’ın dün gerçekleşen antrenmanın şut çalışması sırasında el bileği travması geçirdiğini, çekilen MR sonucunda el bileği skafoid kemiğinde kırık saptanmış olup, ameliyat olmasına karar verildiğini açıkladı.

Süper Lig’de yarın Medipol Başakşehir ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Altay Bayındır’dan gelen sakatlık haberi ile sarsıldı. Başarılı kalecinin antrenmanda gerçekleştirilen şut çalışmasında bileğinden sakatlandığı ve ameliyat edileceği öğrenildi. Altay Bayındır’ın sahalardan ne kadar uzak kalacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Medipol Başakşehir maçında forma giyemeyecek olan Altay Bayındır’ın yerine Harun Tekin’in oynaması bekleniyor. 21 Nisan 2003 doğumlu Osman Ertuğrul Çetin de yedek keleci olacak.

Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Kalecimiz Altay Bayındır, dün gerçekleşen antrenmanın şut çalışması sırasında el bileği travması geçirmiştir. Acıbadem Hastanesi’nde yapılan kontrol ve MR sonucunda, kalecimizin el bileği skafoid kemiğinde kırık saptanmış olup ameliyat olmasına karar verilmiştir.”

Benzer Haberler