Almanya’nın Rapunzel’i 15 yıldır saçlarını kestirmiyor

21 Ekim 2020 Çarşamba

Almanya’nın Rapunzel’i 15 yıldır saçlarını kestirmiyor

Almanya’da yaşayan 31 yaşındaki Stefanie Classen, 15 yıldır saçlarını kesmiyor. 16 yaşından yaşından beri saçını uzattığını belirten Classen, saçlarını 2 metre uzunluğa ulaşana kadar kesmeyeceğini ifade etti.

Ünlü masallardan Rapunzel’in gerçek hali, Almanya’nın Düsseldorf kentinde ortaya çıktı. Güvenlik görevlisi olarak çalışan 31 yaşındaki Stefanie Classen, 15 yıldır saçlarını kesmiyor. Sosyal medyada 2 binden fazla takipçisi olan Classen, saçlarıyla ilgili gelişmeleri ve görüntüleri de hayranlarıyla paylaşıyor.

“SAÇLARIM UZUNKEN DAHA GÜZEL HİSSEDİYORUM”

Yerel medyaya konuşan Classen, “16 yaşına girdiğimde saçlarımı kestirmeme kararı aldım. Uzun saçlı olmayı her zaman güzel olmakla ilişkilendiriyorum. Şu anda saçlarım bileklerime kadar geliyor. Erkek arkadaşım Ralph ise fotoğraflarımı çekiyor. Küçükken ailem saçlarım omuzlarıma kadar geldiğinde kestiriyordu. Yetişkin olduğumda ise uzatmaya karar verdim” dedi.

“SAÇLARIM 2022’YE KADAR 2 METRE OLUR”

Kendisine bir hedef belirlediğini ifade eden Classen, şöyle konuştu:

“2022’ye kadar saçlarımın 2 metre olacağını düşünüyorum. O kadar uzadığını görmek eğlenceli olacak. Sanırım bu hedefimi gerçekleştirdikten sonra kuaföre giderek ayak hizama kadar kestirebilirim. Bundan sonra da uzunlukta tutmaya devam ederim”

Benzer Haberler