Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Alkış alamayınca Erdoğan sitem etti: Eskiden salonlar inlerdi

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 5 ildeki kongreleri için yaptığı konuşmada “Ben şimdi salona bakıyorum. Salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi” diyerek AKP’lilere sitem etti.

AKP 7. Olağan Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop İl Kongrelerine online olarak katılan AKPli Cumhurbaşkanı Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

‘Geleceğimiz Avrupa’da’ diyen Erdoğan’ın üç yıl önceki sözleri gündem oldu

“ESKİDEN SALONLAR ALKIŞLARLA İNLERDİ”

Erdoğan “Evlatlarımıza miras olarak büyük ve güçlü Türkiye’yi bırakacağız. Bunu yapacak olan sizlersiniz” dediği esnada salondaki ‘heyecansızlıktan’ yakındı.Erdoğan o anlarda “Ben şimdi salona bakıyorum, salonda çok heyecan görmüyorum. Eskiden Gümüşhane’nin, Burdur’un, Isparta’nın salonları sürekli olarak alkışlarla inlerdi. Dolayısıyla bunu her an görmek, yaşamak arzusu içerisindeyiz” dedi. Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından kongredekiler ayağa kalkarak alkışladı.

Erdoğan’dan Arınç’a yanıt

“ÖLÜ TOPRAĞI SERİLMİŞ ÜZERİNİZE”

Erdoğan, 13 Kasım’da da Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışına katılmış, kurdelenin kesileceği esnada katılanlardan alkış gelmeyince “Bu ne ya ölü toprağı serilmiş üstünüze, Allah Allah…” diyerek sitem etmişti.

Erdoğan, yurttaşlara sert çıktı: Ne o ya?

loading...