Alişan’ı korumak istemişti! Demet Akalın’dan Beyazıt Öztürk gafı

15 Aralık 2020 Salı

Alişan’ı korumak istemişti! Demet Akalın’dan Beyazıt Öztürk gafı

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra açıklamalarıyla da adından sıkça bahsettiren Demet Akalın’dan çok konuşulacak bir Beyazıt Öztürk itiraf geldi. Akalın, “Beyaz, bize Avrupa turnesinde yemek olarak yarım pide verdi.” dedi.

Demet Akalın, sanat camiasında ‘eli sıkı’ olarak bilinen yakın arkadaşı ve sabah programı partneri Alişan’ı korumak isterken, ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk hakkında dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

Sabah gazetesinden Yüksel Aytuğ’un, “Demet Akalın, Beyaz’ı Nasıl Gömdü?” başlıklı yazısı şöyle:

“Aslında olay geçen hafta yaşandı ama gündemin yoğunluğu yüzünden yazmaya ancak şimdi sıra geldi.

‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programında ikili, İpsos’un ‘En Güvenilir Ünlüler’ listesini tartışıyorlardı. Sıra Beyazıt Öztürk’e geldiğinde, Demet Akalın hayret uyandıran bir ifşada bulundu.

Dedi ki, ‘Beyaz’ın eli de sıkıdır hani. Hatta Alişan’la mukayese edilmeyecek kadar. Beyaz bize Avrupa turnesinde yemek olarak yarım pide verdi. Ay ben de fena gömdüm şimdi Beyaz’ı…’

İğnelemeye Beyaz cephesinden henüz bir karşılık gelmedi. Ama bu açıklamaya en çok Alişan sevinmiş olmalı. ‘Akrep cepli ünlüler’ listesinde tacını Beyaz’a devrettiği için.”

Geçtiğimiz yıl Asmalımescit’te bir mekan çıkışı görüntülenen Alişan, “Aslında harcamalarımda kısıtlama yapmam. Ama ‘cimri’ sözü üstümüze yapıştı ve böyle gidiyor” demişti.

Buse Varol, 2018 yılında eşi Alişan’ın cimri olduğu yönündeki sorulara, “Alişan’ın cimri olması gibi bir şey söz konusu değil. Eğer öyle olsaydı bayramın ilk günüde çalışırdı” cevabını vermişti.

Benzer Haberler