Ali Aktaş’tan Atatürk düşmanı Selman Öğüt’e tokat gibi ‘FETÖ’ yanıtı!

Yayın tarihi: 20 Eylül 2020 Pazar 2:32 pm - Güncelleme: 20 Eylül 2020 Pazar 2:32 pm

Saadet Parti’li Avukat Ali Aktaş, Selman Öğüt’ün kendisine ait iddialarına sosyal medyadan sert ifadelerle yanıt verdi. Aktaş “Hoca” deyince aklına hemen Pensilvanya’dakinin gelmesi eski muhabbetinden mi Selman Öğüt?” paylaşımında bulundu.

Atatürk karşıtlığı ile bilinen İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Selman Öğüt, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla Ali Aktaş’ı FETÖ’cü olmakla suçladı.

Atatürk düşmanı Selman Öğüt’e tepki yağdı, sosyal medya ayağa kalktı

Saadet Parti’li Avukat Ali Aktaş’a seslenen Öğüt, “Pensilvanya’ya gitmen lazım. Sahi Kurban Bayramında cezaevindeki FETÖ’cüleri ziyaret edin diyordun. Gittin mi ziyarete? Yoksa her işin gibi o da mı yalan oldu” ifadelerini kullandı.

Bu sözler üzerine açıklama yapan Aktaş, Selman Öğüt’ün babası Salim Öğüt’ün, FETÖ’nün yayın organı Mehtap TV’de kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdiğini hatırlattı.

‘VİTAMİNİN KAYNAĞI BİLE MAKLUBE’

Aktaş, “43 yıllık ömründe bir kez maklube yemeği yedim. Buna rağmen Selman Öğüt bana ‘makkube beyinli’ diye hakaret etmiş. Babasının maklubecilerin TV’sinde vefat ettiğini hatırlarsak kendisini ana rahmine düşüren meniyi oluşturan vitaminin kaynağı bile maklube olabilir, onu unutuyor” dedi.