Aleyna Tilki istismara uğradığını açıkladı! ‘Ceza verin’

16 Kasım 2021 Salı

Şarkıcı Aleyna Tilki, cinsel istismara uğradığını açıkladı. Tilki, Elmalı Davası’nın şüphelileri anne ve babanın serbest bırakılmasına tepki gösteren Tilki, “Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak bir gün biri bu konuda ceza almazsa onları bulacağım” dedi.

Aleyna Tilki, Instagram hesabından paylaştığı videoda istismara uğradığını ifade etti. İstismarcıların serbest bırakılmasına isyan eden Tilki, Elmalı Davası’nda şüpheli anne ve babanın serbest bırakılmasına da tepki gösterdi. Tilki paylaştığı videoda şunları söyledi:

“Biz mi suç işleyelim?” diye neden yazdım biliyor musunuz? ” Taciz edilen çocuklar eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa adaleti tanıyamaz. Adaleti tanıyamazsa kendi celladına dönüşebilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Siz şu an bir çocuğun cellada dönüşme riskini alıyorsunuz. Haksızlığı ve adaletsizliği ben yakından tanırım. Böyle olaylara tepki gösteriyorum. Hak eden hak ettiği cezayı çekmezse geride kalan kişinin iki seçeneği vardır. Ya iyi bir insan olur ya da kötü bir insana dönüşür. Bu insanlar yalvarırım ceza alsınlar. Siz şu an sadece iki çocuğu koruyamadığınızı düşünebilirsiniz ama şu anda siz kısır bir döngüyü harekete geçiriyorsunuz bu insanları serbest bırakarak. Cinsel defosu olmayan çocuk cinsellikle alakalı böyle bir resim çizemez. En büyük delil budur. Onları içeri alın. Zamanında haksızlığa uğramış biri olarak bir gün biri bu konuda ceza almazsa ben bir gün onlardan birini bulacağım diyorum. Ceza verin.”

Elmalı Davası’nda 3 beraat!

Benzer Haberler