Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun’dan akılalmaz sözler: Kudurun

24 Kasım 2020 Salı

Aleyna Çakır cinayetinde baş şüpheli olarak gösterilen eski sevgili Ümitcan Uygun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çekti. Uygun, “Ben ayakta durduğum sürece siz kudurun, kafayı bozun” dedi.

Aleyna Çakır’ın cinayet zanlısı Ümitcan Uygun Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Ümitcan Uygun yaptığı canlı yayında kendisi hakkında kötü konuşanlara “Kudurun” dedi.

Aleyna Çakır’ın ölümünde şüpheli olan Ümitcan Uygun’dan dikkat çeken paylaşım

‘KUDURUN, KAFAYI BOZUN’

Aleyna Çakır’ın ölümünden sonra Müge Anlı’nın programında da sıkça eleştirilen Ümitcan Uygun, sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yapıp ‘kudurun’ dedi. Ümitcan Uygun, “İşte benim hakkımda kötü yazan arkadaşlar sizin hepinize sesleniyorum ben ayakta durduğum sürece siz kudurun, kafayı bozun” dedi.

“ALEYNA BİR KERE VURDUĞUMDA BAYILDI”

Daha önce bir video yayınlayarak Aleyna Çakır hakkında konuşan Ümitcan Uygun, “Aleyna Çakır benim çok sevdiğimdir. İsteyerek, bilerek ona zarar vermem, veremem. Sosyal medyada bazı videolar çıktı. O videoda yaptıklarımdan ötürü son derece hatalıyım. O gün çok fazla alkollü olduğum için sinir krizine girdim ve Aleyna astım hastası olduğu için bir kere vurduğumda bayıldı. Yaptıklarımdan pişmanım başta Aleyna’nın ailesine başsağlığı diliyorum ve … ağabeyimden özür diliyorum. Ama ben bu konu hariç suçsuzum. Karalamalara karşı diyecek bir şeyim yok. Üzüntümü sessiz yaşıyorum. Benim cezamı da … ağabeyim vermiştir” ifadelerini kullanmıştı.

ANNESİNİN CANSIZ BEDENİ BOŞ BİR ARSADA BULUNMUŞTU

Ümitcan Uygun’un çocuk esirgeme yurtlarında öğretmen olarak çalışan annesi Gülay Uygun da kısa süre önce Ankara’nın Keçiören ilçesinde kafasından silahla vurulmuş şekilde ölü olarak bulundu. Eşinin ölümünden sonra açıklama yapan Ümitcan Uygun’un babası, eşinin ölmeden önce “Ölümümden Müge Anlı suçludur” yazılı bir not bıraktığını ileri sürdü.

Benzer Haberler