Aktroller fena tökezledi! Ekrem İmamoğlu’nun mitingini Yıldırım’ın sandı

11 Haziran 2019 Salı

Sosyal medya üzerinden yalan ve kara propagandanın tetikçiliğini yapan Aktroller bu sefer fena tökezledi. Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili’nin Ekrem İmamoğlu mitinginde paylaştığı kalabalığı Binali Yıldırım görseli koyarak paylaştılar.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Aktrollerin yaptığı montajı gösterdi. Ekrem İmamoğlu için toplanan kalabalığı Binali Yıldırım’a atfetmeye çalışan trolleri komik fotoşop hataları kendilerini ele verirken AKP’li seçmeler bile yapılana inanamadı. Fotoşop sırasında bir güvenlik görevlisinin de bacağının yarım alındığı gözlerden kaçmadı.

Trollerin kumpası işe yaramadı, gerçeği AA’nın arşivi kanıtlandı! Hahamlarla görüşen ‘Erdoğan’mış

MUSTAFA ADIGÜZEL ORİJİNAL FOTOĞRAFI BİR KEZ DAHA PAYLAŞTI

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel Aktrollerin fotoşop hatasından sonra fotoğrafın orijinal halini bir kez daha paylaşarak ‘Aktroller @ekrem_imamoglu nun Trabzon mitinginde benim otobüs üstünde çektiğim selfiye montaj yapmışlar. Sağ köşeden merhaba diyorum onlara. Ha bir de korumanın sol bacağını unutmuşsunuz. Yazıktır.. #HerŞeyÇokGüzelOlacak’ ifadelerini kullandı.

İşte CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in paylaşımları:

Benzer Haberler