Akşener’den Erdoğan’a: Senin şirazen iyice kaydı

9 Haziran 2021 Çarşamba

Akşener’den Erdoğan’a: Senin şirazen iyice kaydı

İYİ Parti lideri Meral Akşener, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Neymiş millet açmış siz de doyuruverin” sözlerine tepki gösterdi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında muhalefeti hedef alırken “Millet açsa onları da siz doyuruverin” dedi. Erdoğan’ın sözlerine bir tepki İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den geldi.

Erken seçim çağrısında bulunan Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Senin şirazen artık iyice kaydı Sayın Erdoğan, milletinin zor durumuyla alay etmek, bir Cumhurbaşkanı’na yakışmaz. Sen hiç merak etme, ilk seçimde seni gönderip insanlarımızı onları mahkum ettiğin bu çileden kurtaracağız. Sen sandığı getir, biz gerisini hallederiz.”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Erdoğan bugünkü grup toplantısında, “Şimdi bakıyorsunuz sözde siyasi parti genel başkanı olarak konuşanlara neymiş millet açmış. Biz ne gerekiyorsa bütün imkânlarımızı seferber ederek yapıyoruz. Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin. Yapılandırmaysa bütün yapılandırmaları yapıyoruz. Nankörlük biliyorsunuz parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor. Milletimizden gayet güzel teşekkürler alıyoruz, bunlar millet aç diyor. Rizeliyim. Trakya’dan bütün şu andaki oradaki üreticilerin çeltik üreticisinin yaklaşımının ne olduğunu da gayet iyi biliyorum. Bundan bihaber olanlar bundan anlamaz ki.” dedi.

TIKLAYIN – Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘açlık’ yanıtı: Sen batırdın, biz koştuk

TIKLAYIN – Erdoğan: Neymiş millet açmış, nankörlük

Benzer Haberler