Akşener: Beceriksizlikte bir dünya markası olan Tarım Bakanı’nı geçen sene de uyarmıştım

30 Temmuz 2021 Cuma

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye’deki yangınlara ilişkin sosyal medya hesabından paylaştığı videoyu “Beceriksizlikte bir dünya markası olan Tarım Bakanı’nı geçen sene de uyarmıştım. Bugün, yine uçak yok, yine müdahaleler yetersiz. Bu ciddiyetsiz yönetim anlayışınızla hâlâ o koltuklarda oturup sorumsuzca konuşabiliyorsunuz ya hepinize yazıklar olsun…” notuyla paylaştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Türkiye’nin farklı noktalarında eş zamanlı çıkan yangınlara yetersiz müdahaleye sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Akşener, daha önceki Meclis konuşmasını paylaşarak Tarım Bakanı’nı eleştirdi.

Çavuşoğlu: Yardım hesabı açıldı, milletimiz cömerttir

Akşener’in paylaşımı şöyle:

“BECERİKSİZLİKTE BİR DÜNYA MARKASI OLAN TARIM BAKANI”

“Beceriksizlikte bir dünya markası olan Tarım Bakanı’nı geçen sene de uyarmıştım. Bugün, yine uçak yok, yine müdahaleler yetersiz. Bu ciddiyetsiz yönetim anlayışınızla hâlâ o koltuklarda oturup sorumsuzca konuşabiliyorsunuz ya hepinize yazıklar olsun…”

Akşener, bugün Bartın’da esnaf ve vatandaşla buluşacaktı, ancak ülke genelinde devam eden yangınlar nedeniyle bu programını sabahleyin iptal etti.

Benzer Haberler