AKP’li Ünal’ın evinde ölü bulunan Nadira Kadirova soruşturmasında karar çıktı

5 Mart 2020 Perşembe

AKP’li Ünal’ın evinde ölü bulunan Nadira Kadirova soruşturmasında karar çıktı

AKP’li Şirin Ünal’ın Ankara’da bulunan evinde, hayatını kaybeden 23 yaşındaki Özbekistan vatandaşı Nadira Kadirova’nın ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmaya takipsizlik kararı verildi.

AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde bakıcı olarak çalışan ve Ünal’ın tabancasıyla intihar ettiği ileri sürülen, Özbekistanlı Nadira Kadirova’nın ölümüyle ilgili açılan soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

AKP’li vekilin evinde ölü bulunan Nadira Kadirova’nın dosyası kapatılıyor

Hürriyet’ten Mesut Hasan Benli’nin haberine göre, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, 23 Eylül 2019 günü kendi odasında silahla vurulmuş halde bulunan Kadirova’nın ölümüyle ilgili kararında, “Genç kızın intihar ettiği, onu intihara azmettiren, teşvik eden, intihar kararını kuvvetlendiren ve intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi ya da kişilerin bulunmadığı anlaşılmıştır” denildi.

Nadira Kadirova’nın AKP’li Şirin Ünal’ın makam aracında yeni görüntüleri ortaya çıktı!

Kadirova’nın otopsi raporunda cinsel saldırı izine ulaşılamadığı, not defteri ve 2 intihar notu değerlendirildiğinde olay öncesinde intihara karar verdiği belirtildi.

Benzer Haberler