AKP’li trol Fatih Tezcan AKP’lileri tehdit etti: Tek tek ifşa ederiz

4 Mayıs 2020 Pazartesi

Atatürk ve cumhuriyet düşmanlığıyla tanınan AKP’li trol Fatih Tezcan, bu kez Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’a destek vermeyen AKP’li isimleri ifşa etmekle tehdit etti.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar ile Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın paylaşımının yanlış olduğunu öne sürdü.

Selçuk Bayraktar, Deneyap Teknoloji Atölyeleri üzerinden reklam yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seslenerek CHP’li Ağbaba’nın ifadelerinin tekzip edilmemesi halinde DENEYAP Projesinin protokolünün T3 Vakfı tarafından fes edileceğini açıkladı.

Kimseden bağış ve yer devir veya tahsis alınmadığını ileri süren Bayraktar, “Bize aktarılan bir kuruş varsa, hukuksuzluk varsa neden hala kapatmadınız? İBB neden bu hizmetlerin reklamını her mecrada yapmaya devam ediyor?” sorularını yöneltti.

İBB’YE SESLENDİ

Bayraktar, İmamoğlu’nun Twitter paylaşımına “Gururla reklamını yaptığınız Deneyap Teknoloji Atölyeleri üzerinden T3 Vakfı’na partinizin vekili Veli Ağbaba tarafından ahlaksızca iftira atılıyor. Sayın Ekrem İmamoğlu, ya siz bu iftiraları tekzip edin, ya biz İBB ile devam eden DENEYAP işbirliği protokolünü feshedelim” ifadeleri ile cevap verdi.

Selçuk Bayraktar, ayrıca mahkeme kararını da paylaşarak T3 Vakfı ile İBB arasındaki protokolden kaynaklı herhangi bir ödeme yapılmadığını ifade etti.

FATİH TEZCAN AKP’LİLERİ TEHDİT ETTİ

Bayraktar’ın bu paylaşımları üzerine AKP’li trol Fatih Tezcan da AKP’li vekillere seslendi. Tezcan, Bayraktar’a destek çıkmayan AKP’lileri isim isim ifşa ve protesto etmekle tehdit etti.

Arşiv konuşuyor… Fatih Tezcan Fethullah Gülen’e hayranlığını anlatıyor: Nasıl koruması olabilirim

Tezcan, “DUYURU! Selçuk Bayraktar’ı CHP Milletvekili Veli Ağbaba’ya karşı savunmayıp yalnız bırakan AKP Milletvekilerine! #AnalizMerkezi olarak sizi tek tek, isim isim, hesap hesap ifşa ve protesto ederiz! Sustuğunuz Yeter! BEKLİYORUZ!” ifadelerini kullandı.

Tezcan, AKP’li takipçilerine de, “Herkes bu twitin altında kendi şehrinin Milletvekillerini etiketleyip CHP’ye ve Veli Ağbaba’nın iftiralarına karşı Selçuk Bayraktar’a destek vermeye davet etsin. Akşam 22:00’ye kadar bekleyin, sonra sessiz kalanları tekrar etiketleyip protesto edin” çağrısında bulundu.

 

 

Benzer Haberler