AKP’li Sofuoğlu, yandaş medya ile papaz oldu: ‘Bu kadar şerefsiz olmayın’

26 Mart 2019 Salı

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, HUBLOT markasının kendisi için özel olarak ürettiği ve dünyada yalnızca 100 adet olan 560 bin lira değerindeki saatini Bangkok havalimanında çaldırmıştı. Sofuoğlu’nun saati için sosyal medyadan yardım istemesi saraya yakınlığıyla bilinen En Son Haber Sitesi ile tartışmaya sebep oldu.

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Bangkok havalimanında çalınan saati için Instagram hesabından yaptığı paylaşımla saat firmasıdan yardım istedi.

Saatinin fotoğrafını paylaşan Sofuoğlu altına da “ÇALINDI! Bu Hublot özel üretim ve dünyada sadece 100 tane var bu da 01. HUBLOT Turkey benim için özel üretmişti ama geçen hafta Bangkok havalimanında çalındı!!! Umarım Hublot bulmam için bana yardım eder.” yazdı.

‘BU KADAR ŞEREFSİZ OLMAYIN’

Hükümete yakınlığıyla bilinen En Son Haber, Sofuoğlu’nun 560 bin liralık saatini kaybetmesini “Seçime 5 gün kaldı vekil Kenan’ın derdine bak” ifadeleri ile duyurdu.

Saati için sosyal medyadan yardım isteyen Sofuoğlu, En Son Haber’e de yine Instagram’dan yanıt verdi. Haberin ekran görüntüsünü paylaşan Sofuoğlu, “Bu kadar şerefsiz olmayın” yazdı.

Lamborghini’li Kenan Sofuoğlu, 560 bin liralık saatini çaldırdı… Hublot’tan yardım istedi

Benzer Haberler