AKP’li Kandemir: Temel gıda maddelerindeki darlık bizden kaynaklanmıyor

17 Nisan 2022 Pazar

AKP’li Kandemir: Temel gıda maddelerindeki darlık bizden kaynaklanmıyor

AKP’li Erkan Kandemir,  halkın temel gıda maddelerindeki darlığını farkın olduklarını belirterek, “ama bunlar bizden kaynaklanmıyor” dedi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, partisinin Gümüşhane’deki teşkilat toplantısına katıldı. Kandemir, AKP  İl Başkanlığı önünde toplanan partililere seslendi.

Kandemir konuşmasında 6 muhalefet partisi liderinin bir araya gelmesini hedef alarak şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımıza diyeceğiz ki ‘efendim siz hiç telaş etmeyin, kim ne söylerse söylesin, hangi tuzağı kurarsa kursun, hangi planı yaparsa yapsın, hangi masayı kurarsa kursun yiğit Gümüşhaneliler var arkanızda. Gittik, gördük.” İnşallah, inanıyoruz ki hep beraber el ele vereceğiz, gönül gönüle vereceğiz. Eğer varsa bir zorluğumuz beraber aşacağız ama bir şeyin farkında olacağız. Şimdi sağdan soldan görüyorsunuz farklı farklı operasyonlar yapıyorlar, masalar kuruyorlar, ‘acaba milletin adamını al aşağı edebilir miyiz?’ diye ama biz Cumhur İttifakı olarak, AK Parti teşkilatları olarak şöyle inanmış ekiple bunların bütün tuzaklarını bozarız. Sizin şu muhabbetiniz var ya liderimize, Tayyip Erdoğan’a olan inancınız var ya evelallah bizim bileğimizi bükemezler.”

AKP’li vekil Ağrı’daki şatafatlı sahuru ‘çatlayın’ diyerek savundu

“BİZDEN KAYNAKLANMIYOR”

Kandemir, halkın ‘zaman zaman’ temel gıda maddelerinde yaşadığı darlığı gördüğünü belirterk, “”Milletimizin derdini biliyoruz, sıkıntısını biliyoruz. Milletimizin zaman zaman temel gıda maddelerinde yaşadığı darlığı görüyoruz, farkındayız ama bunlar bizden kaynaklanmıyor. Hep beraber dünyanın içinden geçtiği bir süreci görüyoruz. Hiç endişeniz olmasın. Bu yazdan itibaren bolluğu bereketi, göreceğiz. Ekimden itibaren de emeklisiyle, memuruyla, çiftçisiyle, hayvancısıyla, çalışanıyla, asgari ücretlisiyle, kadınıyla yani toplumun hangi kesimi varsa onlarla beraber el ele, gönül gönüle göreceksiniz 2023’e Türkiye’yi bir başka taşıyacağız.” dedi.

 

AKP Ağrı Gençlik Kolları’nın şatafatlı Ramazan sofrası

 

Benzer Haberler