AKP’li İl Başkanı’ndan istifa iddialarına yanıt

29 Haziran 2022 Çarşamba

AKP Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu, partisinin il teşkilatının istifa ettiğine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

AKP Ağrı il teşkilatının istifasına yönelik Özyolcu tarafından yapılan yazılı açıklamada “AK Parti Ağrı il teşkilatının istifa ettiğini söylemişler. Bu yalan bir haberdir. Bu iftiradır, onlar yalan ve iftiralarıyla baş başa kalsınlar” denildi.

Özyolcu’nun açıklaması şöyle:

“AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Diyadin, Taşlıçay, Eleşkirt, Hamur ve Tutak ilçelerimize doğal gazın verilmesi talebinde bulunmuştuk. Bu bağlamda Cumhurbaşkanımızın talimatıyla 28 Haziran’da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile yaptığımız görüşmede bu ilçelerimize doğal gazın verilmesi müjdesini aldık. Ancak Ağrı ilimizde dedikodu üretip spekülasyon ve yalan haberler peşinde olanlar da mevcutturlar. Nitekim bugün uydurdukları haberlerle, AK Parti Ağrı il teşkilatının istifa ettiğini söylemişler. Bu yalan bir haberdir. Bu iftiradır, onlar yalan ve iftiralarıyla baş başa kalsınlar. Bizler ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde millete hizmet için yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam.”

Sedat Peker, AKP’li Külünk’le olduğu iddia edilen telefon görüşmesini yayınladı

Benzer Haberler