AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba günkü konuşmamı mutlaka izleyin

8 Şubat 2021 Pazartesi

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Geçmişte hiçbir aktör bugünkü CHP kadar kötü bir görüntü sergilemedi. İşte parçalanmaya da başladılar. CHP’nin başındaki zat eleştirenleri kapı dışarı ediyor” sözleriyle CHP’yi hedef aldı. Erdoğan, çarşamba günü yapacağı Millete Sesleniş konuşmasına dikkat çekerek, “Özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Bayburt, Giresun, Niğde ve Zonguldak 7. olağan il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan kongrelerde bir canlı konuşma gerçekleştirdi.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“AK Parti’nin ülkemizi kalkındırma ve büyütme milletimizin huzurunu ve refahını ileriye taşıma mücadelesinde yanında olan herkese kapımız da gönlümüz de yönetim kademelerimiz de sonuna kadar açıktır. 2023 seçimleri kritik öneme sahiptir. Bunun için seçim gününe kadar var gücünüzle sahada çalışmanızı ve kapısını çalmadık kişi bırakmamanızı istiyorum.

Çarşamba günü millete sesleniş konuşmamda bazı güzellikler açıklayacağım. Geçmişte hiçbir aktör bugünkü CHP kadar kötü bir görüntü sergilemedi. İşte parçalanmaya da başladılar. CHP’nin başındaki zat eleştirenleri kapı dışarı ediyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜNE İŞARET ETTİ

Buradan sesleniyorum; çarşamba günü Millete Sesleniş konuşmamı mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim.”

 

Benzer Haberler