AKP’li belediye başkanı koronavirüse yakalandı

5 Kasım 2020 Perşembe

AKP’li belediye başkanı koronavirüse yakalandı

Çınarcık Belediye Başkanı AKP’li Numan Soyer’in koronavirüse yakalandı.

Yalova Çınarcık Belediye Başkanı AKP’li Numan Soyer, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soyer, karantina sürecinin başladığını açıkladı. Açıklamasında sağlık durumuna değinen Soyer, durumunun iyi olduğunu belirtti.

Soyer, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bir iki haftadır Çınarcık’ta artan Covid19 vakalarından sonra yakın çevremde dostlarımın da Covid19 testleri pozitif çıktıktan sonra ben de test yaptırdım. Az önce test sonucumun pozitif olduğu bilgisi üzerine kendimi evde izole ediyorum. Allah’ın izniyle en kısa sürede sağlığıma kavuşarak, sizlerle birlikte olmayı ümit ediyorum.

Güzel ilçemiz Çınarcık’ı Covid19’tan korumak için ben ve belediye personellerimin amansız bir çalışma yürütmesine rağmen testimin pozitif çıkması beni ve çalışma arkadaşlarımı engellemeyecektir. Biz zoru severiz ve mücadelemize de devam edeceğiz. Çünkü Çınarcık ve Çınarcık’ta nefes alan herkes bizim için değerlidir.

Unutmayın Maske + Mesafe + Temizlik kurallarına uyalım. Siz değerli Çınarcık halkıma sağlıklı günler diler; beni arayan, soran, dua eden herkese buradan teşekkür ederim.”

Benzer Haberler