AKP’de bir skandal daha! Görüntülere tepki yağdı

22 Mayıs 2021 Cumartesi

Aydın’ın AKP’li Koçarlı Belediyesi’nin aşevinin mutfağında çekilen görüntü mide bulandırdı. Yurttaşlar, pisliğe tepki gösterdi.

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde AKP’li Koçarlı Belediyesi’nin skandallarına yenisi eklendi. Geçen günlerde ilçe girişinde kazılan çukurlara çöpleri doldurduğu ortaya çıkan Koçarlı Belediyesi’nde şimdi de aşevi skandalı patlak verdi.

Koçarlı Belediyesi tarafından yoksul yurttaşlara yemek dağıtmak için kurulan aşevinde kaydedilen bir görüntü mide bulandırdı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin TÜRGEV kararı iptal edildi!

Haber Aydın’dan Cem Celil Lale’nin haberine göre, kaydedilen görüntüde aşevindeki yemeklerin çöp kovalarıyla birlikte yerde durduğu, zeminin ise çamur ile kaplı olduğu görüldü. Aşevinde hijyen şartlarının hiçbirinin yerine getirilmediği ortaya çıkarken, Koçarlı Belediyesi’nden henüz bir açıklama yapılmadı.

Görüntülerle ilgili yorum yapan yurttaşlar ise, “Fakir fukaraya hizmet böyle mi yapılır? İnsanların yardıma ihtiyacı olabilir. Belediyeler bunu sağlayabilir ama bu şekilde mi? Yazıklar olsun. Nedim Kaplan kendisi buradan yemek yer mi?” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler