AKP heyetine AKP’li yurttaştan tepki: Bu hareket ne ya bu?

3 Mayıs 2022 Salı

AKP heyetinin Nevşehir Acıgöl’e yaptığı bayramlaşma ziyaretine kendisinin de ‘davaya sevdalı’ olduğunu söyleyen bir yurttaşın tepkisi damga vurdu.

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bayramlaşma ziyaretine gelen AKP’li milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı.

AKP’li milletvekillerinin ilçede AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran ile AKP’li Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş’ın da eşlik ettiği ziyareti sırasında bazı yurttaşlar, taleplerini iletmek isterken karşılaştıkları muameleye kızdı.

Rizeli esnaftan Nagehan Alçı’ya Che Guevara tepkisi: Özür dileyeceksiniz

‘BU HAREKET NEDİR?’

Talebini dile getirmek isterken iteklendiğini belirten bir yurttaş, AKP’li milletvekillerine “Bu hareket nedir ya bu? Yıllardır bizde bu sevdadayız, sizden iyi sevdalıyız” diye tepki gösterdi. Yıllardır dile getirdikleri doğalgaz beklentilerinin bir türlü karşılanmaması nedeniyle de milletvekilleri tepki gösterdi.

Bu sırada milletvekillerinin tartışmadan uzak durma çabası dikkat çekerken AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran “Bir kaygı, endişe olsa, eğer yapamayacak olsak buraya bu heyet komple gelmeyiz. Biz Allah için yapıyoruz” diyerek yurttaşı sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

Rize’de İmamoğlu’ndan AKP’ye gönderme: Bunlar da hep ağacı beton ediyor

Benzer Haberler