Ajda Pekkan’dan Gülşen’e destek

4 Nisan 2022 Pazartesi

Ajda Pekkan’dan Gülşen’e destek

Sanatçı Ajda Pekkan, Sabah Gazetesi’nden Tuba Kalçık’a konuştu. Sahnede giydiği kıyafetler nedeniyle hedef haline gelen Gülşen’e destek olan Pekkan, “Sahnede kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli.” dedi.

Pekkan’ın Kalçık’a verdiği yanıtlar şöyle:

Bazı kadın sanatçılarımızın sahne kıyafetlerini çok eleştiren bir kesim oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu eleştiriler benim için olabilir, başka bir kadın meslektaşım için de olabilir. Önemli olan sanatçının nasıl giyinmek istediği. Sahnede kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli. Ben bu açıdan kadın sanatçılarımızı destekliyorum.

Her gün spor yapıyor musunuz?

Bu bir efsane ama hayır. Genetik olarak çok şanslıyım. Spor yapmayı çok seviyorum ama pandemi sürecinde yapamadım. Sadece arada yürüyüş yapıyorum.

Sosyal medyada zaman zaman gündem oluyorsunuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkinliğine katıldığınızda eleştiri almıştınız…

Niye eleştirildiğimizi anlamıyorum gerçekten. Cumhurbaşkanımız, tüm milletimizin seçimi ile belirlenmiş bir kişi ve hepimizin Cumhurbaşkanıdır. Neticede şahısları değil ülkemizi temsil ediyor.

Beni, Cumhurbaşkanımız, devletimiz herhangi bir organizasyona davet ettiği zaman tabii ki müsaitlik durumuma göre icabet edip katılıyorum. Sosyal medyada bu tarz eleştirileri de çok önemsemiyorum bu açıdan. Ben incinmediğim her yere giderim. Benim için önemli olan bu.

Bir röportajınızda “Metrobüse, İDO’ya hiç binmedim, çok merak ediyorum” demiştiniz…

Evet, çok merak ediyorum. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray’ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum. Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hâlâ aklıma geliyor.

Ajda Pekkan Benjamin Button gibi

 

Benzer Haberler