Ahmet Mümtaz Taylan’dan Tamer Karadağlı’ya çok konuşulacak gönderme

11 Ekim 2021 Pazartesi

Ahmet Mümtaz Taylan’dan Tamer Karadağlı’ya çok konuşulacak gönderme

Nihal Yalçın’a karşı tavrı sonrası eleştirilerin odağında olan Tamer Karadağlı‘ya bir tepki de Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’dan geldi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog dikkat çekmişti.

Tamer Karadağlı ayıbını örtmek için siyasete sığındı

Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödülünü veren Tamer Karadağlı’ya tepki göstererek, “’Sus’ mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” çıkışında bulunmuştu.

Karadağlı’nın bu çıkışı sosyal medyada gündem oldu, birçok eleştiri ve tepki geldi.

İLGİLİ HABER| Kaftancıoğlu’ndan Tamer Karadağlı’ya tepki: Çirkin bir suretini…

AHMET MÜMTAZ TAYLAN’DAN GÖNDERME

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan da Tamer Karadağlı’nın gündem olan hareketi sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Taylan yaptığı paylaşımda; “Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır” dedi.

2. Sayfa programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Tamer Karadağlı’ya Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Her başarılı kadının ensesinde vızıldıyan bir erkek vardır” sözleri soruldu.

Karadağlı ise o sözlere karşılık, “Onlar galiba arkadaşlarına destek vermek amacıyla yapmışlar. Çok doğru söylemiş, doğru bir saptamada bulunmuş Ahmet Mümtaz Taylan. Herhalde Abdullah Öcalan vızıldıyor” yanıtını verdi.

 

Benzer Haberler