Flaş iddia | Ahmet Hakan, Ayşe Arman’ın yerine yengesini mi getiriyor?

17 Aralık 2019 Salı

Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın gazeteden ayrılan Ayşe Arman’ın yerini, kardeşinin eşi olan Habertürk programcısı Kübra Par ile dolduracağı iddia edildi.

Ahmet Hakan’ın Demirören Medya Grubu’nda kilit isimlerden biri olmasının ardından, kendisine yakın bir ismi gruba almak istediği iddiası ortaya atıldı.

Medyaradar’ın haberine göre, Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmenliği koltuğuna oturan ve Demirören ailesi ile oldukça yakın ilişkiler geliştiren Hakan, CNN Türk ve Hürriyet için Habertürk ekranlarında ses getiren işlere imza atan Kübra Par’ı istiyor. İddialara göre; Hakan, Par’la Hürriyet’ten ayrılan Ayşe Arman ile Pınar Özbey’in boşluğunu doldurma hedefinde. Ancak bu transferde Kübra Par’ın yaptığı işler kadar Ahmet Hakan’la akrabalık ilişkisini bulunmasının da etkili olduğu söylentiler arasında.

KÜBRA PAR KİM?

Tam ismi Kübra Parmaksızoğlu Coşkun olan Kübra Par, Ahmet Hakan Coşkun’un sinemacı kardeşi Mahmut Fazıl Çoşkun ile evli.

Geçmişte Ahmet Hakan’la polemiğe giren bazı köşe yazarları Mahmut Fazıl Coşkun ve Kübra Par’ı, ünlü gazetecinin pozisyonu ve bağlantıları sayesinde çeşitli çıkarlar elde etmekle suçlamıştı.

Benzer Haberler