Ağlama sesiyle fark edildi! Evin bahçesinde yeni doğmuş bebek bulundu

Yayın tarihi: 2 Mart 2024 Cumartesi 3:38 pm - Güncelleme: 2 Mart 2024 Cumartesi 3:38 pm

İstanbul Pendik’te bir evin bahçesinde ağlama sesinin fark edilmesiyle buluna yeni doğmuş bebek yoğun bakıma alındı.

İstanbul Pendik’te sabah saatlerinde Bayram Çakır isimli vatandaş, evinin bahçesinde ağlama sesi duydu. Sesin nereden geldiğini kontrol etmek için dışarıya çıkan Bayram Çakır, evin bahçesinde yeni doğmuş bir bebeğin olduğunu fark etti. Bebeğin etrafında herhangi bir kişinin bulunmaması üzerine polis ekiplerine haber verildi. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri evin bahçesine bırakılan bebeği sağlık ekiplerine teslim etti. Sağlık ekipleri bebeği hastaneye götürerek, yoğun bakıma aldı. Polis ekipleri bebeği bulan şahsın ifadesini alarak, olayla ilgili inceleme başlattı.

Olayın yaşandığı apartmanda oturan Nermin Çakır, “Üst komşu seslendi aşağı indim. Çocuğu aldım sardım eşimle beraber, sonra üst komşu da geldi polisi çağırdık. Onlar geldi çocuk çıplak daha yeni doğmuş ve sağ, eşimle beraber polisi aradık. Sabahtan beri de karakolda önce polis geldi sonra ambulans geldi hastaneye götürdüler” dedi.

Olayla ilgili konuşan Refika Bolat, “Buraya toprağın üstüne bebek bırakmışlar ama yüzükoyun bırakmışlar bilmiyoruz ambulans götürmüş bebeği. kimin bıraktığını bilmiyoruz. Şu an polisler inceleme yapıyorlar Topraklı bölgeye bırakmışlar” dedi.

Kan donduran olay! Mezarlıkta poşete sarılı yeni doğmuş bebek cesedi bulundu

İstanbul Pendik’te bir evin bahçesinde ağlama sesinin fark edilmesiyle buluna yeni doğmuş bebek yoğun bakıma alındı.

Kaynak: TELE1