Afyonkarahisar’da swinger operasyonu

26 Kasım 2021 Cuma

Afyonkarahisar’da swinger operasyonu

Afyonkarahisar’da sosyal medya üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemi ile nişanlısını 700 TL karşılığında cinsel birlikteliğe zorlayan şahıs polis tarafından yakalandı.

Twitter’da bir hesap üzerinden pornografik fotoğraflar yayınlandığını tespit eden Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, harekete geçti. sayfayı kullanan şahıslar  ile sosyal medya üzerinden müşteri gibi irtibata geçen polis, şüpheliler ile 700 TL’ye birliktelik konusunda anlaştı.

Şüphelilerin verdikleri adrese operasyon düzenleyen polis ekipleri, Veli G.  ve Huri F.  isimli şahısları gözaltına aldı. Operasyonun ardından gözaltına alınarak emniyete götürülen Veli G. ifadesinde Huri G.’nin nişanlısı olduğunu ve swinger yöntemi ile cinsel birliktelik amaçlı bahse konu hesabı oluşturduklarını, paylaşımlarını kendilerinin yaptığını kabul etti. İfadeleri alınan şüpheliler  serbest bırakılırken, polis ekipleri söz konusu evin mühürlenmesi içinse Fuhuşla Mücadele Komisyonu ile irtibata geçti.

Game of Thrones’un yıldızı hayatını kaybetti

Benzer Haberler