Acun Ilıcalı’ya, eski eşi Şeyma Subaşı’dan canlı yayında gelen mesaj ortalığı karıştırdı

22 Ekim 2019 Salı

Kendi kanalının canlı yayına konuk olan Acun Ilıcalı, programda telefonunda bir video izletirken Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj ifşa oldu. Subaşı’nın mesajında Ilıcalı’ya para konusunu sorması ise dikkat çekti.

TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk olan Acun Ilıcalı, yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı ‘O Ses Türkiye’ programındaki bir performansı telefonundan canlı yayında izlettiği sırada telefonuna eski eşi Şeyma Subaşı’dan mesaj geldi.

Kendi kanalının canlı yayına konuk olan Acun Ilıcalı, programda telefonunda bir video izletirken Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj ifşa oldu. Subaşı’nın mesajında Ilıcalı’ya para konusunu sorması ise dikkat çekti.  Şeyma Subaşı’nın gönderdiği mesajda, “Acun, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım, Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” yazdığı görüldü.

Acun Ilıcalı’ya canlı yayında Şeyma Subaşı’dan mesaj: Acun selam, ne zaman bi gorusebiliriz ? Tarihleri knusmamiz lazim miami oteli ve parayla ilgili baska biside knusucam… 

Şeyma Subaşı: Acun’la konuştuğumuz maddi manevi bir sürü konu var

Canlı yayından Acun Ilıcalı’ya gönderdiği mesajın sosyal medyada gündem olmasının hemen ardından Şeyma Subaşı Instagram hesabından açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı, “Bu tabii ki Şeyma Subaşı’nın başına gelir” dediği olayla ilgili şunları söyledi:

“Az önce Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Böyle bir şey kimin başına gelir? Tabii ki Şeyma Subaşı’nın… Hayırlısı böyleymiş, yapacak bir şey yok. Sonuçta Acun’la bir çocuğumuz var ve bizim konuştuğumuz maddi-manevi bir sürü olay var. Bunlardan birinin canlı yayına çıkması benim kaderim diyelim, yapacak bir şey yok. Önceliğimiz kızımız Melisa… Acun’la her zaman bunları maddi-manevi konuşacağız. İnşallah başka bir boyutlara geçmez bu olay, anlayış istiyorum.”

 

 

Benzer Haberler