Acun, FOX TV ve Zuhal Topal’a dava açıyor

Yayın tarihi: 20 Kasım 2018 Salı 1:33 pm - Güncelleme: 20 Kasım 2018 Salı 1:33 pm

Acun Ilıcalı, TV8’deki Yemekteyiz programının benzerini yapan Zuhal Topal’a ve FOX TV’ye tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

TV8’in sahibi medya patronu Acun Ilıcalı, sunucu Zuhal Topal’a ağır bir tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu detayları köşesine taşıdı. İşte o yazı…

Acun Ilıcalı, TV8’deki Yemekteyiz’in benzerini Fox’ta yapan Zuhal Topal’a çok kırgın ve kızgın.“Ben Exathlon’u yaparken, Survivor’ın format sahiplerine danıştım aman bir benzerlik olmasın diye. Onlar da Ada Konseyi falan olmasın dediler. Hepsini dikkate aldık. Zuhal Topal’ın yaptığı ancak bizde olur. Aynı değil format diyorlar, nesi aynı değil, bal gibi de aynı işte” diyor Acun.

“Yemekteyiz’in reytingleri düştü” deyince iyice damarına bastım.
“Düşer tabii… Sen de git Survivor’ın benzerini yap Survivor’ın da reytingleri düşer. Popstar dönemini hatırlasana nasıl birbirlerinden çalıyorlardı” diye yanıt verdi.

HEM FOX’A HEM ZUHAL’A DAVA
Ağır bir tazminat davası açmaya hazırlanıyormuş hem Zuhal Topal’a hem Fox TV’ye… “Maddi zararımızın karşılanmasını da talep edeceğiz dedi…

Bu arada Exathlon’u kesinlikle Türkiye’ye getirmemeye karar vermiş.
“Survivor varken olmaz. Kafa karıştırırız” diye açıkladı görüşünü.