Koronavirüse yakalanan Abdurrahim Albayrak’tan ilk açıklama

23 Mart 2020 Pazartesi

Koronavirüse yakalanan Abdurrahim Albayrak’tan ilk açıklama

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta yeni tip koronavirüs (Covid-19) tespit edildi.

Galatasaray Kulübü, Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Çift tedavi altına alındı.

CHP’li vekilden ‘koronalı gemi’ iddiası! ‘Yurttaşlara tedbir alın diyen iktidar insanlık suçu işliyor!’

ALBAYRAK’TAN İLK AÇIKLAMA

Abdurrahim Albayrak DHA aracılığıyla sevenlerine mesaj yollayarak, “Herşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam” dedi.

Yeşilköy’deki özel bir hastanede kontrol altında tutulan Abdurrahim Albayrak, odasında cama yaklaşarak iyi olduğunu anlatmak için kameraya el de salladı.

Bu arada Albayrak ailesinin diğer fertlerinin de evde 14 gün kuralına uydukları ve gerekli tedbirleri aldıkları öğrenilirken, Abdurrahim Albayrak’ın Sivas deplasmanı, Alanya maçı ve Galatasaray-Beşiktaş derbisindeki süreçte biraz grip biraz halsiz olduğu da belirtildi. Şu an için testlerin yapıldığı, tedavinin iyi gittiği ve hastanedeki kontrolünün olumlu olduğu da ifade edildi.

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için KHK ile ihraç ettiği doktorla görüşecek

Galatasaray’dan yapılan resmi açıklama şöyle:

“İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak’ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır. İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir. Albayrak Ailesi’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.”

 

Süleyman Soylu: ’12 saat süreleri var, fabrikalarına el koyarız’

Benzer Haberler