ABD basınından Nusret iddiası

7 Mayıs 2021 Cuma

ABD basınından Nusret iddiası

ABD basını Nusret Gökçe’nin  Los Angeles şehrinde açtığı işletmesinin tanıtımını yapmak için ünlüleri davet ettiği ve fotoğraflarını paylaştığını iddia etti.

Altı ülkede toplam 23 restoranı bulunan ve iki bin çalışanıyla hizmet sunan Nusret Gökçe, 24’üncü restoranını geçtiğimiz günlerde Beverly Hills’te açtı.

ABD basını, İngiliz aksiyon yıldızı Jason Statham’ın da gittiği mekanla ilgili sert yorumlar yaptı. Bunlardan biri Nusret’in koronavirüs pandemisi kurallarına uymamasıydı. ‘Tuz serpme’ (saltbae) hareketi ile dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe’yle ilgili haberdeki asıl ilginç ifadeler ise şöyleydi:

Gerçek Los Angeles sakinlerinin Beverly Hills’te açılan Nusret’ten haberi bile yok. Zaten dükkana bakıldığında içeride sadece bedava yiyip içip karşılığında da sosyal medyaya fotoğraf yükleyen bedavacıların olduğunu görmek zor değil!

Takvim’de yer alan alan habere göre; Nusret, kapıda kuyruk olduğunu söylediği Beverly Hills’teki dükkanı için aylık 70 bin dolar (yaklaşık 580 bin TL) kira ödüyor. Bu arada bu dükkan, Nusret’in ABD’deki beşinci şubesi. Ünlü işletmeci, geçtiğimiz günlerde Beverly Hills’te bulunan restoranına gelen Jason Statham’la bu pozu vermiş, takipçilerinden 1.6 milyondan fazla beğeni almıştı.

Benzer Haberler