106 gündür aranıyordu! Elleri arkadan bağlı çürümüş cesedi bulundu

Yayın tarihi: 17 Temmuz 2023 Pazartesi 1:41 pm - Güncelleme: 17 Temmuz 2023 Pazartesi 2:34 pm

Adıyaman’da 4 aydır aranan Sait Sağır, elleri arkadan bağlı ağaca asılı halde bulundu. Sağır’ın cansız bedeni otopsi için morga götürüldü.

Adıyaman’ın Besni ilçesinde 4 ay önce işe gideceğini söyleyerek evden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen 27 yaşındaki Sait Sağır, elleri arkadan bağlı, ağaca asılı halde bulundu.

KOYUN OTLATAN BİR ÇOBAN BULDU

Erdemoğlu Mahallesi’nde oturan Sait Sağır, 9 Mart günü sabah saatlerinde çalıştığı ekmek fırınına gitmek için evden çıktı. Yakınları, akşam eve dönmeyen Sağır’a ulaşamayınca, güvenlik güçlerine kayıp başvurusunda bulundu. İhbarın ardından, Sait Sağır’ın bulunması için ilçe merkezi ve köylerde arama yapıldı. Ancak Sağır’a ulaşılamadı. Dün akşam saatlerinde Süphane bölgesinde koyun otlatan bir çoban ağaca asılı ceset görünce jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine bölgeye giden ekipler, elleri arkadan bağlı, asılı cesedin, Sait Sağır’a ait olduğunu belirledi.

ÖLÜM NEDENİNİN BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Olayı haber alıp hastaneye gelen Sağır’ın yakınları gözyaşlarına boğuldu. Güvenlik güçleri, Sağır’ın ölüm nedeninin belirlenmesi için çalışma başlattı.

Öldü diye morga konuldu, bir anda ayağa kalktı