4 Şubat On Numara çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye üçe bölündü!

4 Şubat 2019 Pazartesi

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Geçen hafta şanslı rakamları bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 715 bin 580 TL belirledi. Ankara’dan 2 kişi, Bursa’da bir kişi şanslı rakamları bildi. İşte On Numara çekiliş sonuçları..

4 Şubat On Numara sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi, her Pazartesi On Numara çekiliş sonuçlarını açıklıyor. Kuponlarını dolduran vatandaşlar merakla On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Her hafta zengin eden oyunda 22 numara çekiliyor. Bu akşam büyük ikramiye 3 kişi arasında bölündü. İşte On Numara çekiliş sonuçları…

4 ŞUBAT ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ANKARA / YENİMAHALLE – ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR – BURSA / GÜRSU

2, 3, 6, 8, 10, 17, 25, 27, 37, 39, 42, 45, 46, 52, 53, 57, 61, 63, 66, 70, 75, 78

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

 

Benzer Haberler