Serdar Ali Çelikler’den ‘A Spor ve Fotomaç’a ağır gönderme! Sözleri sosyal medyada gündem oldu

4 Kasım 2019 Pazartesi

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programında havuz medyasının spor mecralarına ve Zeki Uzundurukan’a veryansın etti!

Zeki Uzundurukan’ın ve havuz medyasının spor mecralarının gündeme getirildiği “Bu sezon da 2010-11 sezonu yolunda ilerliyor“,”Tarihin en kirli sezonu” sözlerine Çelikler, canlı yayında ağır göndermelerde bulundu.

Çelikler, canlı yayındaki programda; “Şimdi kimse karnından konuşmasın “3 Temmuz’a kumpas değil diyorsan 15 Temmuz’a da darbe değildi diyeceksin. Ergenekon, Balyoz, MİT Tırları, 17-25 Aralık, 15 Temmuz nasıl kumpassa 3 Temmuz’da kumpastır. Bunları birbirinden ayıramazsın.” diye konuştu.

Programda Çelikler, özetle şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi kimse karnından konuşmayacak,3 Temmuz komplo değilse, kumpas değilse… Geçekse o zaman diyeceksin ki 15 Temmuz’da darbe değildir. Ama bugün Allah’a şükür 15 Temmuz’da darbe oldu. Tekrar 3 Temmuz’da tekrar kumpas oldu. Çünkü niye Fenerbahçe yenildi. Fener yenseydi 3 Temmuz tekrar gündeme gelecekti… Ergenekon, Balyoz, tekrar tarıştışmaya açılacaktı. Bir tanesini ayırıyorum gerisini kabul ed… öyle bir şey olmaz, öyle bir şey yok! Aynı yerden kebap yiyeceksin, lüpletirken iyi ama sonra dönüp diyeceksin ki…”

Çelikler’in bu sözleri söylediği video sosyal medya’da ‘tt’ olurken, konuşma videosu çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Bülent Yıldırım ve Serdar Ali Çelikler arasındaki ilginç diyalog sosyal medyaya damga vurdu!

Benzer Haberler