23 yaşındaki gencin sahilde cansız bedeni bulundu: Anne ve babası sinir krizi geçirdi!

Yayın tarihi: 30 Ağustos 2023 Çarşamba 1:41 am - Güncelleme: 30 Ağustos 2023 Çarşamba 1:41 am

Zonguldak’ta 23 yaşındaki Orhan Baran, sahilde göğsünden vurulmuş ve ayak ucunda tabanca ve cep telefonu ile birlikte ölü halde bulundu. Olay yerine gelen Anne Aycan Baran ve baba Ercan Baran sinir krizi geçirdi.

Zonguldak Ereğli Müftü Mahallesi’nde sahildeki kayalıklarda iddiaya göre temizlik işçileri, deniz kıyısında yerde hareketsiz yatan bir kişiyi görüp durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polisin yaptığı incelemede hareketsiz yatan kişinin Orhan Baran olduğu tespit edildi.

AA’nın aktardığına göre sağlık ekipleri de yaptığı kontrolde Baran’ın göğsüne isabet eden mermi ile hayatını kaybettiğini belirledi. Baran’ın ayak ucunda ise tabanca ve cep telefonu bulundu.

Olay yerine gelen anne Aycan ve baba Ercan Baran fenalık geçirdi. Ekipler, büyük üzüntü yaşayan anne ve babayı sakinleştirmeye çalıştı. Orhan Baran’ın cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından otopsi için Ereğli ilçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Orhan Baran’ın sabah saatlerinde evinden çıktığı iş yerini açtıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadığı öğrenildi.

Polis, olayın cinayet mi, intihar mı olduğunun tespiti için çalışma başlattı.

Bagaja konulan yağ valizlerin üzerinde döküldü yolcular sinir krizi geçirdi!