12 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden erkek yakalandı

24 Kasım 2020 Salı

İstanbul’un Avcılar ilçesinde annesiyle birlikte kaldırımda yürüğü sırada 12 yaşındaki kız çocuğu, bir erkek tarafından tacize uğramıştı Şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

Havalimanından dönen anne ve iki kızı ile birlikte kaldırımda yürüdükleri sırada, 12 yaşındaki kızı bir kişinin tacizine uğramıştı. Güvenlik kameralarına da yansıyan taciz olayı ile ilgili polis ekipleri çalışma başlatmıştı.

Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalarda çevredeki güvenlik ve MOBESE kameralarını incelemeye aldı. Şüphelinin olayı gerçekleştirdikten sonra aracıyla olay yerinden ayrıldığı belirlendi. Plakayı da tespit eden polis ekipleri aracın kiralık olduğunu kiralayan kişinin Gökmen D. (36) olduğunu tespit etti.

Esenler’de bir iş yerinde satış temsilcisi olarak çalıştığı belirlenen şüpheli iş yerinde polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Avcılar Çocuk Büro Amirliğine götürülen şüpheli tacize uğrayan çocuk ve annesi tarafından teşhis edildi. Şüpheli daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi. Buradaki işlemleri tamamlanan tacizci Büyükçekmece Adliyesi’ne sevk edildi.

12 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden erkek böyle görüntülendi

Benzer Haberler