10 yıldır kayıptı! Evli olduğu erkek tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı

25 Şubat 2021 Perşembe

10 yıldır kayıptı! Evli olduğu erkek tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı

İstanbul’da 2011 yılında kaybolan ve arama çalışmaları devam eden 32 yaşındaki Güldane Biçer’in evli olduğu Osman Biçer tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Osman Biçer isimli erkek, 2011 yılında 32 yaşındaki eşi Güldane Biçer hakkında kayıp başvurusu yaptı. Osman Biçer’in başvurusunun ardından başlatılan arama çalışmaları 10 yıldır sonuçlanamadı.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Kayıp Şahıslar Büro Amirliği tarafından olayla ilgili yürütülen soruşturmada polis, çelişkili ifadeler veren Osman B.’yi dün gözaltına aldı. Şüphelinin poliste alınan sorgusunda önce suçunu inkar ettiği, ancak daha sonra eşini nasıl öldürdüğünü detayları ile anlattığı öğrenildi.

NASIL ÖLDÜRDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

Polis tarafından yürütülen soruşturma sonucu Osman B’nin daha önceden eşiyle kıskançlık yüzünden tartıştığı cinayetin işlendiği gün eşini arayarak “Çatalca’dan tarla alacağım, seni de görmek istiyorlar. Buraya gel.” dediği öğrenildi. Şüphelinin, eşini Karaağaç Mahallesi Eskice mevkiide bulunan bir çiftlik arazisine götürdüğü, burada çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı. Şüphelinin eşini gömdükten 24 saat sonra Avcılar Firuzköy karakoluna giderek kayıp başvurusunda bulunduğu belirlendi.

KEMİK VE ELBİSE PARÇALARI BULUNDU

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri yaptıkları çalışmada şüpheli Osman B.’nin gösterdiği yerde kazı çalışması yaptı. Yapılan çalışmada bazı kemik parçaları ve elbise parçaları bulundu. Bulunan kemik ve eşyalar Adli Tıp Kurumunda inceleme altına alındı

Adliyeye sevk edilen şüphelinin poliste verdiği ifadesinde eşinin kendisini aldattığını öne sürdüğü öğrenildi.

Benzer Haberler