10 dakika geç kapattığı için ceza yiyen işletme sahibi çıldırdı: Sokak savaş alanına döndü

13 Mart 2021 Cumartesi

Polis Adana’da, “Şırdancı Bedo” isimli bir işletmeye 10 dakika geç kapattığı gerekçesiyle ceza yazdı. Cezaya tepki gösteren işletme sahibi,  masa ve sandalyelerini sokağa fırlattı.

Salgın nedeniyle işlerine ara vermek zorunda kalan ve vaka sayılarının düşmesiyle birlikte tedbirlerin esnetilmesi lokantaların açılmasının önünü açtı. Lokanta lezzetlerine hasret kalan vatandaşlarımız müdavimi oldukları lokantalar akın etmeye başladı. Adana’da ünlü olan ve vatandaşlar tarafından çok sevilen “Şırdancı Bedo” isimli lokanta sosyal medyada bir anda en çok konuşulan konu oldu.

Odatv’nin aktardıklarına göre; Olay ise Adana’da virüs tedbirleri kapsamında denetime çıkan polisin, ünlü restorana ceza yazmak istemesiyle başladı. Bu arada sürtüşme ve arbede yaşandı. İddiaya göre dükkanını 10 dakika geç kapatan esnaf cezaya tepki göstererek masa ve sandalyelerini sokağa fırlattı.

Lokantada bulunan müşteriler ise gecikmenin kendilerinden kaynaklandığını belirterek cezayı lokantaya değil kendilerine yazılmasını istedi. Sosyal medyada ise “şırdancı bedo yalnız değildir” etiketi ile binlerce paylaşım yaparak seslerini duyurmaya başladılar.

Benzer Haberler