1 kişiyi öldürdü silahlı pozla ‘yarışmacılara başarılar’ paylaşımı yaptı!

24 Şubat 2022 Perşembe

1 kişiyi öldürdü silahlı pozla ‘yarışmacılara başarılar’ paylaşımı yaptı!

Bolu’da Sefa C. isimli erkek, eski nişanlısının evinde karşılaştığı 2 kardeşi bıçaklayıp birinin ölümüne sebep oldu. Sefa C., sosyal medya hesabından, “Sahne ortada, yarışmacı arkadaşlara başarılar” şeklinde paylaşım yaptı.

Bolu’da Tabaklar Mahallesi Reşat Aker Sokak’ta eski nişanlısı M.M.’nin evine giden Sefa C., evde Beyazıt Bestami Ay ve kardeşi Muhammed Ay ile karşılaştı.

Evde bulunan 2 kardeş ile Sefa C. arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Sefa C., yanında bulunan bıçakla 2 kardeşi çeşitli yerlerinden yaraladı. Kardeşlerden Beyazıt Bestami Ay kanlar içinde yerde kalırken, Muhammed Ay olay yerinden yaralı şekilde kaçtı.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI

İhbar üzerine olay yerine 112 sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi’ne kaldırılan Beyazıt Bestami Ay, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, olay yerinden kaçan S.C.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

FİRARİ ZANLI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI

Firari cinayet zanlısı Sefa C., olayın ardından sosyal medya hesabından silahlı bir fotoğrafıyla paylaşım yaptı. Sefa C. yaptığı paylaşımda, “Bu gece tarafıma yapılan hainliğin karşısında 2 kişinin kanı aktı. Ben bu yaşıma kadar yapılan her kahpeliğin hakkını verdim. Ve ölene kadar da vermeye devam edeceğim. Sahne ortada, yarışmacı arkadaşlara başarılar” ifadelerini kullandı.

Zanlının paylaşımı:

Ziya Bandırmalıoğlu’nun öldürüldüğü çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı

Benzer Haberler